Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

151 500
Property size icon Rozloha: 77 m2
Property structure icon Štruktúra 3 izby
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: zariadený

3-izbový byt v novostavbe pri Bratislave

Na predaj
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 3
Property bathroom icon Poschodie: 2
Property size icon Rozloha: 77 m2
Property floor icon Parkovanie: vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2015
Property heating icon Vybavenie: zariadený
Property accommodation icon Zvieratá: nezáleží
Náklady
Costs icon Energie 120,- EUR
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
terasa
výťah
Popis

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3-izbový byt s veľkým balkónom v novostavbe bytového domu v obci Rovinka v okrese Senec, ktorá sa nachádza len 3 km juhovýchodne od Bratislavy.

 

Byt je orientovaný na JV stranu o rozlohe 67 m2 + balkón s výmerou 10 m2 a nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží bytovky. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkovým nábytkom prispôsobeným na mieru, kuchyne so všetkými spotrebičmi, oddelenej od obývacej miestnosti priečkou, ktorá nie je nosná. Obývacia miestnosť s jedálňou je presvetlená vďaka veľkým francúzskym oknám. Ďalej dve nepriechodné samostatné izby (detská izba a spálňa), z toho každá izba má vstavanú skriňu roldor. V kúpeľni je veľká rohová vaňa. Samostatná toaleta s umývadlom. Z každej izby je výstup na balkón, ktorý je zastrešený hliníkovou konštrukciou a lepeným sklom (do budúca nevyžaduje žiadnu údržbu).  Zariadenie bytu je nadštandardné, prispôsobené a vyrobené na mieru.

 

K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži, ktoré je možné dokúpiť za príplatok v hodnote 9 500,- EUR.
Medzi výhody bytu patrí: samostatné plynové kúrenie kotlom Viessmann, ktorý je umiestnený v samostatnej technickej miestnosti nachádzajúcej sa na poschodí pri byte a bonusom je možnosť regulácie kúrenia pomocou mobilného telefónu. Regulácia teplej vody vďaka vlastnému bojleru, čím máte úplne pod kontrolou náklady na bývanie. Vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie na diaľkové ovládanie. Inteligentná klimatizácia Daikin s možnosťou ovládania cez telefón, čo zabezpečuje komfort počas letných dní.

 

Okolie nehnuteľnosti ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a zároveň príjemné prostredie obklopené zeleňou. Na prízemí bytového domu sa nachádzajú obchody, kaviareň, či zmrzlináreň.

Poloha
Adresa: Kvetná, 900 41 Rovinka, Slovensko
Do centra: 3 km
0 Recenzie
You don't have permission to register