Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

95 000
Property size icon Rozloha: 37 m2
Property structure icon Štruktúra 1 izba
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: čiastočne zariadené

Moderná chata s vírivkou pri Trnave

Na predaj
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 1
Property bathroom icon Poschodie: 1
Property size icon Rozloha: 37 m2
Property floor icon Parkovanie: 1x vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2020
Property heating icon Vybavenie: čiastočne zariadené
Property accommodation icon Zvieratá: neuvedené
Náklady
Costs icon Energie 30
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
terasa
výťah
Popis

Ponúkame Vám na predaj novostavbu štýlovej modernej nízkoenergetickej chaty vhodnej na celoročné plnohodnotné bývanie v Bohdanovciach nad Trnavou.

 

Chata skolaudovaná v roku 2020 sa predáva v stave čiastočne zariadená spolu s vírivkou a rozprestiera sa na pozemku o rozlohe 281 m2 so zastavanou plochou 48 m2. Dispozícia: príprava na letnú kuchyňu alebo jedáleň, moderná obývacia izba spojená s kuchyňou, nad ktorou je útulne umiestnená manželská posteľ na loftový spôsob, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, bojlerom a toaletou.. Pozemok chaty spolu s vírivkou zaručuje nikým nerušenú pohodu a ideálny priestor na vybudovanie posedenia pri grile.

 

 

Pri stavbe tejto chaty sa dbalo na výber a použitie kvalitných materiálov a vybavenia – Múry YTONG, škridla betónová, masívne drevo hobľované a vyrezávané do Rakúskeho štýlu, kameň, zámkové dlažby. Súčasťou je aj vstavaný nábytok na mieru, zákazková kuchynská linka na mieru, presklená terasa v štýle zrubu (možnosť vykurovať v zime).

 

 

Vyvýšený strop s priznanými prvkami krovu. Satelitné aj internetové pripojenie. Chata je vybavená elektrickým podlahovým kúrením + kachle na tuhé palivo, vŕtaná studňa spolu so šachtou a úspornou čerpacou technikou, ktorá je napojená na celý objekt a závlahový systém, zavedený internet a TV. Príprava na osmózu, keďže momentálne chata má závlahy (len úžitková voda), PVC certifikovaná žumpa o objeme 7500l. V cene chaty je aj drevo v hodnote 500€.

 

Chata sa nachádza v záhradkárskej lokalite v obci Bohdanovce nad Trnavou, ktorá je vzdialená od mesta Trnava len 7 km v dokonalom kľude a ohradenom objekte obklopená zeleňou.

 

Kontakt:
Adam Kozmáli
Realitný špecialista
Tel. kontakt: 0907 079 335
Email: adam.kozmali@veryreal.sk

Viac nehnuteľností nájdete na www.veryreal.sk

Poloha
Adresa: 919 09 Bohdanovce nad Trnavou, Slovensko
Do centra:
0 Recenzie
You don't have permission to register