Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

299 900
Property size icon Rozloha: 177 m2
Property structure icon Štruktúra 4 izby
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: zariadený

Moderný 4-izbový bungalov

Predané
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 4
Property bathroom icon Poschodie: 1
Property size icon Rozloha: 177 m2
Property floor icon Parkovanie: vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2013
Property heating icon Vybavenie: zariadený
Property accommodation icon Zvieratá: nezáleží
Náklady
Costs icon Energie 150,-€
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
terasa
výťah
Popis

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom typu bungalov v Trnave, ktorý sa nachádza v pokojnej rodinnej mestskej časti Modranka. Novostavba bola postavená v roku 2013. Zastavaná plocha domu s výmerou 177 m2 sa rozprestiera na pozemku o rozlohe 4,5 árov s orientáciou svetových strán sever a juh. Predáva sa kompletne a nadčasovo zariadený nábytkom a spotrebičmi, ktorý bol navrhnutý bytovým dizajnérom.

 

Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba so vstavaným šatníkom, otvorená, priestranná a slnečná obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou. V kuchyni je vstup do technickej miestnosti, respektíve práčovne s plynovým kotlom. Dom má podlahové kúrenie. Pozdĺž celej obývacej miestnosti sa nachádzajú francúzske okná s priamym vstupom na terasu a záhradu. Dom disponuje jednou kúpeľnou s vaňou a toaletou. Spálňa disponuje samostatným šatníkom, tak tiež so vstupom na terasu. V dome sa ďalej nachádzajú ďalšie dve nepriechodné miestnosti, každá izba má vstavanú skriňu. K domu prislúcha garáž s príjazdovou cestou s miestom pre ďalšie dve autá.

 

Modranka má výbornú občiansku vybavenosť a príjemné prostredie obľúbenej lokality: potraviny, rodinná reštaurácia, pošta, škola, škôlka, spoje MHD, cyklotrasa priamo do mesta a zároveň rýchle a bezproblémové napojenie na diaľničnú križovatku D1 Bratislava, Žilina a R1 Trnava, Nitra.

Poloha
Adresa: Lúčna 917 05, 917 05 Trnava-Modranka, Slovensko
Do centra: 3 km
0 Recenzie
You don't have permission to register