Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

180 000
Property size icon Rozloha: 590 m2
Property structure icon Štruktúra 4 izby
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: neuvedené

Novostavba rodinného domu

Na predaj
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 4
Property bathroom icon Poschodie: 0
Property size icon Rozloha: 590 m2
Property floor icon Parkovanie: garážové/vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2022
Property heating icon Vybavenie: neuvedené
Property accommodation icon Zvieratá: neuvedené
Náklady
Costs icon Energie 100€
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
terasa
výťah
Popis

Exkluzívne vám ponúkame na predaj novostavbu bungalovu na pozemku s rozlohou 5,5 árového pozemku, určeného pre 4 člennú rodinu s výborným pomerom obytnej a úžitkovej plochy v Hornom Dubovom 19 km od mesta Trnava. Domy sa predávajú samostatne a oba majú tú istú prístupovú cestu od hlavnej cesty. Okrem priaznivej ceny je najväčšou výhodou domov možnosť plne zasiahnuť do projektu (po zložení zálohovej platby) a nadizajnovať si všetko podľa vlastných predstáv.

 

Opticky prepojená presvetlená obývacia izba so zvýšeným stropom, s krbom, jedálňou a kuchyňou a skladom potravín. Umiestnenie krbu umožňuje vykurovanie domu a terasu chráni vysunutá strecha, ktorá slúži ako prístrešok i slnolam.

Podlahové vykurovanie, kondenzačný plynový kotol alt. tepelné čerpadlo zaručujú dostatočné kúrenie. Dom je bez stropnej konštrukcie – zavesený sádrokartón. V časti haly – povaly je pochôdzný rošt vhodný na skladovanie prístupný skladacím schodiskom. Malé vzdialenosti rozvodov TUV. Nadštandardné tepelno-technické vlastnosti. Predpríprava na elektrické infra-panely v cene. Zväčšená kúpeľňa pre možnosť vane aj sprchového kútu. Možnosť dostavať garáž. Suma je uvádzaná ako holodom s možnosťou doobiednania riešenia na kľúč.

Podobný vzorový dom je možné vidieť. Predpokladaný termín odovzdania prvého domu v štádiu holodom je august 2022. Predpokladaný termín dokončenia druhého domu je koniec roka 2022 v štádiu holodom.

 

Zhrnutie:

Počet izieb 4, Zastavaná plocha 123.8 m2, Zastavaná plocha s prístreškom 140.60 m2, Úžitková plocha 92.5 m2, Obytná plocha 64.1 m2, Obostavaný priestor 513.9 m3, Celková podlahová plocha 123.80m2, Prízemie plocha 92.5 m2, Obývačka plocha 23.70 m2, Šírka domu 8.50 m, Minimálna šírka pozemku 15.50 m, Výška hrebeňa 4.765, Sklon strechy 22°, Energetická náročnosť A0, Vstavaný krb, Samostatné WC, Kúpeľna na prízemí, Spojená kuchyňa s obývačkou, Špajza v kuchyni, Možnosť doobjednania prístrešku.

V obci sú potraviny, bar, detské ihrisko, knižnicu, pekáreň a veľmi šikovného ústretového a pozitívneho starostu, čo je pre obec veľmi dôležité. Najbližšia škôlka je Dolné Dubové cca 3 km a Nižná cca 3 km, Škola je Dolné Dubové. Lekáreň je vo Veľkých Kostoľanoch a Špačinciach. To isté aj zdravotné stredisko.

Poloha
Adresa: 919 06 Horné Dubové, Slovensko
Do centra: 19 km
0 Recenzie
You don't have permission to register