Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

405 000
Property size icon Rozloha: 1336 m2
Property structure icon Štruktúra 4 izby
Property heating icon Stav: čiastočná rekonštrucia
Property accommodation icon Vybavenie: zariadený

Rodinný dom s veľkou záhradou

Na predaj
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 4
Property bathroom icon Poschodie: 0-4
Property size icon Rozloha: 1336 m2
Property floor icon Parkovanie: vyhradené
Property total floors icon Stav: čiastočná rekonštrucia
Property year built icon Rok stavby: 2018-19
Property heating icon Vybavenie: zariadený
Property accommodation icon Zvieratá: neuvedené
Náklady
Costs icon Energie 140 EUR
Doplnky
Popis

Ponúkame Vám na predaj veľký samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom len 5 minút chôdze od centra Pezinka. Okrem vonkajšej fasády je kompletne zrekonštruovaný a o výmere celkovej úžitkovej plochy 224 m² ponúka dostatok miesta na veľkú rodinu. Dom má vysokú sedlovú strechu krytú kvalitnou strešnou krytinou Bobrovka – Mediterran. Orientácia denných častí domu, ako aj hlavnej časti pozemku, je na juh.

Pozemok o celkovej výmere 1.336 m² je okrem malej záhradky celý upravený ako park, ideálne pre úpravu podľa nového majiteľa. Nachádzajú sa tu dospelé stromy (jablone, orechy, čerešňa, hruška), niekoľko mladých stromčekov a iná zeleň. Celý pozemok je obklopený zeleňou takým spôsobom, že poskytuje svojim obyvateľom úplné súkromie. Na pozemku sa taktiež nachádza drevený domček pre deti so šmykľavkou, prístrešok napríklad na drevo, alebo bicykle, netypická kôlňa a vlastná studňa.

Dispozične dom pozostáva zo štyroch podlaží. Najnižšie podlažie – pivnica, ktorá sa rozprestiera pod celým domom, z polovice výšky pod zemou a skladá sa zo štyroch miestností, kde nájdeme aj toaletu a schody do vyvýšeného prízemia domu. Prízemie pozostáva z veľkej kuchyne prepojenej s obývačkou, nepriechodnej izby, kúpeľne s toaletou a haly, z ktorej vedú schody do pivnice aj do prvého poschodia domu.
Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné izby, jedna s veľkým šatníkom, do ktorého sa dá vojsť. Ďalšej veľkej kúpeľne s toaletou. Ako vhodný úložný priestor je použité v tomto prípade podkrovie.

Dom je postavený z plnej pálenej pezinskej tehly s obvodovými múrmi 50cm v 50-tych rokoch minulého storočia. Rekonštrukcia prebehla v rokoch 2017-2018. Všetky materiály použité pri rekonštrukcii sú prémiovej kvality. Plastové okná Trocal osadené trojsklom, kvalitné španielske keramické obklady a dlažby, nové medené rozvody, elektrina, voda, kúrenie, kotol Buderus.
V obývačke je umiestnený krb s vyvložkovaným, vyfrézovaným, antikorovým komínom. Materiály, orientácia a dispozícia zaručujú veľmi príjemné teploty počas všetkých ročných období a nízke náklady na bývanie. Pre štvorčlennú rodinu mesačné náklady predstavujú cca 140,-Eur.

Lokalita, v ktorej sa dom nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť okresného mesta. Doslova do pár minút chôdze sa dostanete do centra mesta, nakoľko je vzdialené iba 600 metrov. Obchody, všetky úrady, poliklinika, pošta, kaviarne, reštaurácie, kultúra, autobus aj vlak.
Napriek tomu, že sa dom nachádza blízko centra mesta a leží pri hlavnej ceste je vďaka miernemu svahu na okraji pozemku a bohatej zeleni veľmi dobre chránený od ruchu mesta.

Poloha
Adresa: Pezinok, Slovensko
Do centra:
0 Recenzie
You don't have permission to register