Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

0dohodou
Property size icon Rozloha: 1 382 m2
Property structure icon Štruktúra izby
Property heating icon Stav:
Property accommodation icon Vybavenie:

Pozemok v priemyselnom areály

Na predaj
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby:
Property bathroom icon Poschodie:
Property size icon Rozloha: 1 382 m2
Property floor icon Parkovanie:
Property total floors icon Stav:
Property year built icon Rok stavby:
Property heating icon Vybavenie:
Property accommodation icon Zvieratá:
Doplnky
Popis

Na predaj samostatný oplotený pozemok v priemyselnej časti mesta Trnava s celkovou výmerou 1 382m2. Pozemok – betónová plocha je ohraničená betónovým oplotením s posuvnou železnou bránou. Šírka pozemku je 21 m, dĺžka 66 m, Inžinierske siete sú k dispozícií na hranici pozemku, elektrina na pozemku. K dispozícií je váha na nákladné vozidlá, unimobunka a vybudované „patky“ pre možnú výstavbu haly. Na vybetónovanej ploche sa momentálne nachádza stavebný odpad.

V prípade záujmu je na predaj aj celý priemyselný areál. Nehnuteľnosť pozostáva z nasledovných častí:
– 2 238m2 tvoria tri haly, ktoré sa nachádzajú na parc.č. 3381/5:
    1. hala pozostáva z obchodných – výrobných priestorov a 4 menších skladov s výmerou cca. 200m2, súčasťou haly sú aj pivničné priestory s výmerou cca. 200m2
    2. hala sa skladá z výrobnej časti, ktorá je situovaná na prízemí, na 1.poschodí sa nachádzajú zrekonštruované kancelárie typu open-space a sklad s výmerou cca. 280m2
    V roku 2016 sa vykonala vo vnútri stavby kompletná rekonštrukcia – nové plastové okná, podlahy, steny, vnútorné priečky, omietky, dvere sociálne zariadenia, vykurovanie. V časti na poschodí sa vybudovali nové                        kancelárske priestory – vykurované, so zázemím, kuchynkou, sadrokartónové stropy, klimatizačné jednotky, nové schody, nové zábradlie.
    3. hala pozostáva zo spodnej časti – prízemia, ktoré je čiastočne zrekonštruované, má 3 kancelárie, samostatné sklady, tri vchody a poschodie, ktoré je v pôvodnom stave, je vzájomne prepojené s prízemím otvorom a              železným schodiskom. V hale na poschodí sa nachádza el. žeriav. K dispozícií sú všetky IS.
samostatný pozemok s výmerou 394 m2 a 1 382 m2 a vonkajšia plocha 689 m2, ktorá sa nachádza v rámci objektu.
Pozemky sa nachádzajú v intraviláne mesta, ktorá nie je zaťažená cestnou dopravou, výborný a rýchli prístup na severný obchvat Trnavy. Lokalita je zastavaná stavbami budov a hál pre účely priemyselného obchodu – výrobná činnosť a pod. Prístup na nehnuteľnosti je po spevnených komunikáciách, z inžinierskych sietí je vybudovaný rozvod elektrickej energie, plynu, vody, tel. TV.
Cena celej nehnuteľnosti: 1 300 000,-€.
Poloha
Adresa: Skladová, 917 01 Trnava, Slovensko
Do centra: 4 km
0 Recenzie
You don't have permission to register