Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

350 000
Property size icon Rozloha: 155 m2
Property structure icon Štruktúra 4 izby
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: zariadený

4-izbový bungalov s bazénom

Na predaj
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 4
Property bathroom icon Poschodie: 1
Property size icon Rozloha: 155 m2
Property floor icon Parkovanie: vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2020
Property heating icon Vybavenie: zariadený
Property accommodation icon Zvieratá: nezáleží
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
pivnica
terasa
výťah
Popis

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov v Senci neďaleko centra. Na jednom pozemku sú postavené dva domy s možnosťou odkúpenia ako celku, ale aj samostatne.

 

Úžitková plocha domu je 125 m2 + terasa 30 m2 s pozemkom o rozlohe do 500 m2. Dom sa predáva kompletne zariadený. Výhodou je terasa s kompletne vybavenou kuchyňou a samostatnou kúpeľňou s toaletou, ktorá výborne slúži pre spoločenský život a tvorí jeden celok s bazénom. V prípade väčších návštev ľudia nemusia vstupovať do obytnej časti domu. Z terasy je zároveň vstup do priestrannej obývacej izby. Okolie bazéna je dostatočne priestranné pre kvalitný oddych. Vonkajší bazén má protiprúd, tepelné čerpadlo a prekrytie na koľajničkách. Okolie domu má parkovú úpravu so závlahou. Vstup na pozemok je zabezpečený posuvnou bránou. V zadnej časti pozemku sa nachádza samostatný domček pre odkladanie náradia, môže slúžiť aj ako ateliér, herňa pre deti alebo iné využitie.

 

Použité materiály: okná sú 8-komorové plastové trojsklá, vstupné dvere sú hliníkové, podlahy sú kombinácia dlažby a vinyl, strecha je Mediterran. Obvodové múry 30, zateplenie 20. V každom dome je elektrické podlahové kúrenie, tri samostatné izby, obývacia izba s kuchyňou tvorí jeden priestor, kuchyňa má samostatnú komoru, zádverie, technickú miestnosť (kotol so zásobníkom), samostatnú toaletu s umývadlom pri vstupe a priestrannú kúpeľňu s toaletou. Elektrické žalúzie, alarm, predpríprava pre klimatizáciu a kamerový systém. Studňa na pozemku je vŕtaná, na pozemku sú tri napájacie body. Mesačné náklady na užívanie jedného domu sú 150,-€ elektrina a 30,-€ voda. V domoch je obecná kanalizácia, plyn je na hranici pozemku.

 

V okolí je kompletná občianska vybavenosť, v dosahu Kaufland, Lidl, Tesco, ďalšie obchody, služby, kaviarne, školy a škôlky.

Poloha
Adresa: Boldocká cesta, 903 01 Senec, Slovensko
Do centra:
0 Recenzie
You don't have permission to register