Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

282 500
Property size icon Rozloha: m2
Property structure icon Štruktúra 4 izby
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: nezariadené

Rodinný dom pri kúpeľnom ostrove

Predané
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 4
Property bathroom icon Poschodie: 1
Property size icon Rozloha: m2
Property floor icon Parkovanie: vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2021
Property heating icon Vybavenie: nezariadené
Property accommodation icon Zvieratá: nezáleží
Náklady
Costs icon Energie 100,- EUR
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
pivnica
terasa
výťah
Popis

Ponúkame Vám na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Banka, v tesnej blízkosti termálnych kúpeľov Piešťany.

 

Dom sa predáva v stave holodom, ktorý sa rozprestiera na pozemku o rozlohou 520 m2 s úžitkovou plochou 113 m2. Dispozícia: vstupná chodba s technickou miestnosťou už aj s dlažbou, tri samostatné nepriechodné miestnosti, 2x kúpeľňa a 2x toaleta, šatník (so svetlíkom Sunway), komora, priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou a vstupom na terasu. Dom ma vybudovaný prístrešok pre dve autá.

 

Pri stavbe rodinného domu sa dbalo na výber a použitie kvalitných materiálov. Obvodové múry sú z ytong hrúbky 30cm. Na zateplenie sa použil eps 20cm polystyrén. Strop je železobetónový monolit s izoláciou fatrafol. Energetická trieda hospodárnosti tohto domu je A0. Energeticky veľmi úsporné kúrenie, ohrev vody a chladenie domu je riešené tepelným čerpadlom značky Nibe (Švédsko), odhadované mesačné náklady na kúrenie a ohrev vody 20,- až 25,- EUR. Kúrenie je teplovodné podlahové značky Rehau (Nemecko). Na dome sú hliníkové okná značky Aliplast (Belgicko) a externé elektrické hliníkové žalúzie značky Neva (CZ). Dom disponuje predprípravou na klimatizáciu značky Mitsubishi. Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu. Terasa je zo zámkovej dlažby Premac/Semmelrock.

 

Dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v časti Spa resort hneď pri kúpeľnom ostrove a ramene rieky Váh obklopené zeleňou. Cez neďalekú lávku sa dá prejsť priamo do centra Piešťan.

 

Pozemky na predaj v tejto lokalite sa pohybujú okolo 180,- až 190,- EUR za m2.

 

Poloha
Adresa: Podhorská, 921 01 Banka, Slovensko
Do centra: 1 km
0 Recenzie
You don't have permission to register