Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

260 000
Property size icon Rozloha: 120 m2
Property structure icon Štruktúra 3 izby
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: zariadený

Kvalitná chalupa v rekreačnej oblasti

Na predaj
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 3
Property bathroom icon Poschodie: 1
Property size icon Rozloha: 120 m2
Property floor icon Parkovanie: vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2008
Property heating icon Vybavenie: zariadený
Property accommodation icon Zvieratá: nezáleží
Náklady
Costs icon Energie 300,- EUR / rok
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
pivnica
terasa
výťah
Popis

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu s veľmi príjemnou atmosférou, ktorá môže slúžiť aj ako rodinný dom na celoročné bývanie. Nachádza sa v tichej a pokojnej oblasti v srdci prírody vrchu Bezovec. Bezovec je najvyšším vrcholom Nízkeho Inovca a nachádza sa v strednej časti pohoria Považský Inovec v katastrálnom území obce Stará Lehota. Je vzdialený 20 km od mesta Piešťany a 30 km od Nového Mesta nad Váhom.

 

V jeho okolí sa nachádza rovnomenné rekreačné a lyžiarske stredisko. Je turisticky vyhľadávaný kvôli ďalekým výhľadom. Z vrcholu je výhľad na hrebeň Bielych Karpát, Považie, Tribeč a Ponitrie. Medzi veľké plusy tejto oblasti nepochybne patria v zimných mesiacoch lyžiarske podmienky, ktoré sú vhodné okrem zjazdového aj pre bežecké lyžovanie. Zjazdovky sú vybavené umelým zasnežovaním a nočným osvetlením. V súčasnej dobe prebieha dokonca výstavba nového bike-parku pre letné využitie oblasti na horských bicykloch. Bezovec je východiskom pre výlety na zrúcaniny hradu Tematín (3,5 km), Topoľčiansky hrad (5,5 km), alebo ku Dastínskej kyselke (3,5 km). Strediskom vedie červená hrebeňovka.

 

Murovaná rekreačná chata obložená drevom bola zkolaudovaná v roku 2008. Zastavaná plocha a nádvorie domu predstavuje rozlohu 120 m2 a rozprestiera sa na pozemku o celkovej ploche 10 árov. Náklady sa pohybujú okolo 300,-€/ročne.

 

Dom sa dispozične skladá z dvoch podlaží. Vstup vedie cez zimnú záhradu, ktorá slúži ako vinná pivnica, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, priestranná obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné spálne, z jednej z nich je vstup na balkón. Dom má aj povalu. K domu patrí aj záhradný domček s prístreškom a posedením. Výhodou je, že dom sa predáva aj so zariadením. Dom disponuje bojlerom na ohrev vody, klimatizáciou, kachlami, bezpečnostným alarmom, žumpou, voda od SKY BEZOVEC, satelit SKYLINK.

 

Poloha
Adresa: 916 35 Stará Lehota, Slovensko
Do centra: nezáleží
0 Recenzie
You don't have permission to register