Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

Neboli nájdené žiadne nehnuteľnosti na porovnanie.

250 000
Property size icon Rozloha: 107,3 m2
Property structure icon Štruktúra 4 izby
Property heating icon Stav: novostavba
Property accommodation icon Vybavenie: nezariadený

Štýlový 4-izbový rodinný dom

Predané
Špecifikácie
Property bedroom icon Izby: 4
Property bathroom icon Poschodie: 1
Property size icon Rozloha: 107,3 m2
Property floor icon Parkovanie: vyhradené
Property total floors icon Stav: novostavba
Property year built icon Rok stavby: 2021
Property heating icon Vybavenie: nezariadený
Property accommodation icon Zvieratá: nezáleží
Doplnky
balkón
garáž
klimatizácia
loggia
pivnica
terasa
výťah
Popis

Ponúkame Vám na predaj novostavbu prízemného 4-izbového rodinného domu v novovybudovanej časti obce Nová Dedinka – Lastovičky.

 

Predáva sa v stave holodom s úžitkovou plochou 107,3 m2 na pozemku s rozlohou 559 m2. Dispozícia: vstupná chodba, priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou so vstupom na terasu, tri samostatné nepriechodné miestnosti, kúpeľňa a oddelená toaleta. K domu prislúcha aj technická miestnosť s kotlom so samostatným vstupom, ktorú je možné využiť aj na odkladanie bicyklov. Pred domom je parkovacie miesto pre dve autá.

 

Pri stavbe rodinného domu sa dbalo na výber a použitie kvalitných materiálov. Kúrenie je podlahové s teplonosnou kvapalinou a elektrickým kotlom – v prípade potreby je možné v dome kúriť solárnymi panelmi, tepelným čerpadlom alebo iným alternatívnym zdrojom.
V cene domu chodníky, veľká priestranná terasa o rozlohe nad 40 m2, na ktorej je priestor na vstavaný gril s umývadlom, prípadne sa dá využiť ako odkladací uzamykateľný sklad.

 

Štádium dokončenia:
fasáda na komplet, zvnútra dom vymaľovaný na bielo, zásuvky, vypínače, elektrický kotol + Total filter + termostat + príprava na ekvitermické čidlo, 2x WC podomietkové nádržkové systémy Geberit, všetky izby kabeláž na termostaty, kabeláž na alarmové čidlá, kabeláž na vrátnik, alarm a optická prípojka na internet. Murovaný komín Schiedel 200mm pre krb/krbovú vložku. Zvonku terénne úpravy, čiastočné oplotenie, príprava elektriky pre záhradný domček, studňu, bránku a video vrátnik. Dom je napojený na elektrické hodiny, vodomer, je vybudovaný bleskozvod s uzemnením v základových pásoch, má vybudované veľké vsakové jamy na ďažďovú vodu, ďalej žumpa o objeme 10m3 a príprava na pripojenie kanalizácie.
Na pozemku sú všetky IS (internet, voda, elektrina, kanalizačná prípojka), možnosť vlastnej studne, voda v hĺbke cca 7-10 m. Existujúce zmluvy s dodávateľmi ZSE, BVS, netreba vybavovať zmluvy o pripojení.

 

Výhodou je výborná dostupnosť do širokého okolia, či už západný smer na Pezinok a Modru, severný smer Senec a Trnava, východný smer Šamorín a Dunajská Streda, alebo smerom na juh na Bratislavu. V blízkosti nákupné centrum Kraj, oddychová zóna Lesopark s jazerom, multifunkčné novovybudované ihrisko, zastavanosť a dokončenosť okolitých pozemkov na 95%. V obci sú ďalej potraviny, fitness centrum, reštaurácia, moderná škola a škôlka, lekáreň, cyklochodník, multifunkčný športový areál, vodný tok Čierna Voda.

 

 

Poloha
Adresa: 900 29 Nová Dedinka, Slovensko
Do centra:
0 Recenzie
You don't have permission to register